Niepokonany zwycięzca

Papieros elektroniczny okazał się wielkim zaskoczeniem sezonu. Jego nagłe pojawienie się, wielka popularność którą zdobył i wciąż posiada niezmiernie zastanawia. Jak to się stało, że urządzenie ,które uznano za chwilową modę i gadżet tak bardzo wczepił się w naszą kulturę i stał się częścią życia?

Nowoczesny projekt

Czym wyróżnia się e-papieros? Przecież tak samo jak tabletki, gumy czy plastry inhaluje nam nikotynę. A jednak to on jest najczęściej wybieranym produktem spośród wszystkich wymienionych. Odpowiedź jest prosta: Wygląd. papieros elektroniczny jak sugeruje nazwa przypomina z wyglądu swój pierwowzór, czyli zwykłego papierosa. Korzystając należy zaciągnąć się przez ustnik, i wdychać wyprodukowanym „dym”. Dym to w rzeczywistości zwykła para wodna z nikotyną i substancją zapachową, całkowicie bezpieczna. Ważne w urządzeniu e-papieros jest właśnie to, że zachowujemy dobrze znany nam już rytuał palenia, czyli zaciągania się. Rzucający palenie ,przyjmując nikotynę w innej formie stają się podenerwowani właśnie dlatego, że mózg nie rozpoznaje sposobu przyjęcia narkotyku. Z urządzeniem e-papieros odnajdują spokój.

Obawy, niepokoje

papierosy elektroniczneNajczęstszym pytaniem osób pragnących kupić e-papieros jest: czy ten produkt jest bezpieczny? Nie ma niestety jeszcze fachowych gazet dotyczących elektronicznego palenia, dlatego ludzie zaciągają informacji w Internecie. Niestety nie zawsze będącym wiarygodnym źródłem informacji. Jak się okazuje elektroniczny papieros nie ma żadnego negatywnego wpływu na zdrowie, ponieważ nie posiada substancji toksycznych. E-liquid składa się najczęściej z glikolu propylenowego, gliceryny, nikotyny oraz środków zapachowych. Dwie pierwsze substancje występują często w produktach spożywczych, typu guma do żucia, zaś nikotyna jest środkiem jedynie uzależniającym. Dlatego papieros elektroniczny zakupiony w dobrym ,firmowym sklepie jest w pełni bezpiecznym ,zdrowym produktem.

Opcja dla każdego

Aktualnie w większości krajów e-papieros jest już łatwo dostępny. Tak jest również z Polską. Mamy możliwość zakupienia urządzenia papieros elektroniczny w sklepach internetowych , a także stacjonarnych (kioski, supermarkety, czy sklepy w galeriach handlowych). Ceny urządzeń wahają się pomiędzy 150 a 300 zł. Droższy model zazwyczaj zawiera dodatkową opcję, jednak nie ma co się obawiać, tańszy jest tak samo dobry. E-palacze nie są również ograniczeni żadnymi przepisami. Mają możliwość użytkować swoje urządzenie w dowolnie wybranych miejscu, dzięki temu są w stanie zaspokoić swój głód nikotynowy dosłownie w każdej, wybranej chwili. E-papieros opcją dla każdego.