Największe marki papierosów elektronicznych

Przemysł papierosów elektronicznych dynamicznie się rozwija, w związku z tym pojawiają się nowe opcje dostępne dla konsumentów. Istnieją dziesiątki producentów i tysiące różnych dostawców do wyboru. Każdy ma swoją unikalną linię produktów i akcesoriów. Który z nich jest dla Ciebie? Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę podczas zakupów elektronicznego papierosa? Pierwszym (i najważniejszym) czynnikiem do rozważenia podczas zakupów elektronicznego papierosa jest DESIGN. To nie tylko ogólny wygląd produktu, ale także jego rozmiar i funkcjonalność. Masz trzy główne opcje do rozważenia, jeśli chodzi o e-papierosy. Mini e-papieros to najbardziej popularne i szeroko dostępne rozwiązanie stosowane przez początkujących. Praktycznie każdy dostawca oferuje urządzenia mini, w stylu papierosów.

Jak wygląda e-papieros?

elektroniczne palenieNiektóre e-papierosy ściśle naśladują rzeczywisty wygląd prawdziwego papierosa, podczas gdy inne są bardziej konturowe i eleganckie. W każdym przypadku minis są małe, lekkie i łatwe w użyciu – proste przejście dla początkujących użytkowników, ale są ograniczone, jeśli chodzi o pracę i wydajność. Z kolei modele mid-size oferowane są poważniejszym użytkownikom. To modele średniej wielkości (oferowane przez Apollo, Halo, Henley, Vapor Fi, Volcano) są lepszą opcją. E-papierosy są nieco większe niż mini – o wielkości cygara – i na ogół pracują dłużej i produkują więcej pary. APVs lub Mods skierowane są do osób, dla których e-palenie nie jest już obce. Posiadają zaawansowane osobiste parowniki lub „mody” są ostatecznym urządzeniem e-palenia. Skierowane są tylko do najbardziej doświadczonych i zaangażowanych. Produkty te są największe i bardziej skomplikowane niż minis lub modele średniej wielkości. Przypominają latarkę („tube mod”) lub pełną paczkę tradycyjnych papierosów („box mod”). Pracują najdłużej, pozwalają na pełną kontrolę i zapewniają najsilniejszą, najbardziej konfigurowalną produkcję pary. Nie dla nowicjuszy! Wymagana jest bowiem podstawowa znajomość narzędzi i zasad działania elektronicznych papierosów.

Porady przed zakupami

Zanim wybierzesz e-papierosa, musisz zwrócić uwagę na to co jest dla Ciebie ważniejsze: wygoda czy wydajność. Mini, e-papierosy wyglądające jak zwykłe papierosy, są najmniejsze i najprostsze w obsłudze, ale wydajność będzie ograniczona. Dla palaczy okazjonalnych lub lekkich nałogowców produkty te działają dobrze, ale umiarkowani lub nałogowi palacze mogą rozważyć większe, średniej wielkości urządzenia, aby zaspokoić swoje pragnienia. Dla najbardziej zaawansowanych użytkowników „mods” będą doskonałym wyborem, ale są jednocześnie zbyt skomplikowane dla początkujących.