Najpopularniejsze rozmiary papierosów elektronicznych

Jeśli nie masz doświadczenia z e-papierosami w wersji mini lub średniej wielkości, nie ma sensu tracić czasu i pieniędzy na większe e-papierosy, dopóki nie nauczysz się podstaw. Minis i średniej wielkości modele są zdecydowanie najbardziej popularnym rozwiązaniem dla początkujących. Po drugie weź pod uwagę poziom wydajności. Jeśli chodzi o wydajność, istnieją trzy główne obszary z nią związane. Po pierwsze zwróćmy uwagę na produkcję pary. Ilość pary produkowana jest w trakcie korzystania z e-papierosa. Lepsza produkcja pary na ogół prowadzi do bardziej realistycznych doznań palenia. Dla lekkich lub okazjonalnych palaczy może to nie być problem, ale dla stałych/nałogowych palaczy, ważna będzie objętość pary, jaką wytwarza dany e-papieros. Po drugie zwróćmy uwagę, na to czy dany papieros elektroniczny powoduje pieczenie tylnej części gardła podczas używania urządzenia.

e-papierosTaki efekt przypomina bowiem odczucia związane z paleniem klasycznego papierosa tytoniowego. Żywotność baterii jest istotnym czynnikiem dla wielu użytkowników, zwłaszcza nałogowych palaczy, ponieważ długotrwałe zasilanie jest niezbędne do codziennego użytku. Nie ma standardowych pomiarów do produkcji pary lub efektu pieczenia gardła, ale przy wyborze silnego rodzaju e-cieczy, przeczytaj opinie i komentarze klientów. Podobnie, żywotność baterii jest zawsze przeceniana przez firmy, które produkują e-papierosy i baterie do e-papierosów, więc traktuj ich opinie z przymrużeniem oka. Najlepsze firmy oferują kilka różnych opcji akumulatorów o przedłużonej trwałości, a także manualne baterie, które mogą poprawić wydajność urządzenia, jeśli jest to konieczne. Należy mieć na uwadze, że im więcej baterii urządzenie potrzebuje, tym więcej baterii będziesz musiał zapewnić.

Co przesądziło o sukcesie e-papierosa?

Trzecim ważnym czynnikiem jest jakość elektronicznego papierosa. Istnieje wiele czynników, które mają wpływ na jakość produktu. Pierwszą rzeczą jaką należy rozważyć jest reputacja marki lub dostawcy. Robiąc rozeznanie na stronach internetowych należy zorientować się najpierw, jaki musi być nasz idealny elektroniczny papieros. W ten sposób będziesz wiedział już, czego oczekujesz od danej firmy. Ponadto warto przyjrzeć się gwarancji na produkty i należy przeczytać wszystko, co pisze małym drukiem. Wiele firm oferuje (limitowaną) dożywotnią gwarancję, ale 30-dniowa gwarancja powinna być minimalna. Przed zakupem powinieneś też zdawać sobie sprawę, jak działa i co obejmuje gwarancja. Ważne jest, aby pamiętać, że prawie wszystkie składniki znajdujące się w elektronicznym papierosie są produkowane w Chinach. Rodzi to dodatkowe obawy o jakość, więc szukaj firm, które produkują istotne elementy, takie jak naboje i cieczach, w Stanach Zjednoczonych. Sprzedawane są bowiem tylko takie produkty, które osiągnęły pozytywną ocenę w testach.